Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

Časté otázky

Záruka je 2 roky?
Ano, na všetok tovar dávame záruku 2 roky. Reklamáciu vybavujeme v našom vlastnom servise v Plzni.
Ste platci DPH?
Ano. Naše DIČ je CZ02852152.
Vystavíte mi daňový doklad?
Ano, každému vystavíme daňový doklad vrátane DPH, ktorý bude pridaný k objednávke.
Môžem tovar do 14 dní vrátit?
V prípade, že vami objednaný tovar nevyhovuje vašim predstavám, máte právo bez udania dôvodu tovar do 14 dní od dňa prevzatia vrátit.

Podmíenky sú nasledujúce:

1. Zákazník nás o tieto skutočnosti musí informovať najneskôr do 14 dní od dňa prevzatia zásielky (emailom na adresu info@beryko.sk alebo telefonicky na číslo 603763566)

2. Zákazník musí odoslať zásielku na nižie uvedenú adresu doporúčame (nie dobierkou!) najneskôr do 3 dní od dňa, keď nás o tejto skutočnosti informoval:

Beryko s.r.o.
Na Roudné 1162/76
Plzeň
30100
tel.: 603763566

3. Tovar nesmie javiť známky akéhokoľvek opotrebenia, znečistený a poškodený. Musí prísť v pôvodnom balení s kompletným obsahom.

4. Ak bol tovar nakúpený v akcii s dopravou zdarma bude čiastka za dopravu odčítaná od vrátenej čiastky.

5. Do balenia pridajte pôvodný text s informáciami o tom na aký bankový účet chcete peniaze odoslať späť.

Akonáhle nám bude tovar doručený, zkontrolujeme ho a ak nebude nijak opotrebovaný a v kompletnom balení prevedieme vrátenie peňazí. Dopravu tovaru od zákazníka hradí vždy zákazník.
Aké máte možnosti platby?
Platbu za tovar môžete previesť bankovým prevodom na náš účet u Českej sporitelny, dobierkou, platobnou kartou (GP Webpay).
 
Odosielate tovar na dobierku?
Ano, ale pretože máme hlavný sklad v zahraničí, musíme tovar najskôr preskladniť do Českej republiky. Aby sme sa vyhnuli nevyzvednutým objednávkám, vyberáme vratnú zálohu splatnú na náš bankový účet. Detaily pre zaplatenie sa Vám zobrazí po potvrdení objednávky.
 
Máte všetok tovar v slovenskom jazyku?
Väčšinou ano. Ak slovenský jazyk nie je u tovaru dostupný, je to z toho dôvodu, že sa jedná o novinku a ešte sa vyvíja. U týchto produktoch svieti jasné červené upozornenie.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím