Xiaomi Yi 4K Plus

#1101

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Xiaomi Yi 4K Plus

Popis a parametre pre Xiaomi Yi 4K Plus

Kamery Yi 4k+ (a pravděpodobně i 4k s novějším FW) jsou nekompatibilní s SD kartami horší specifikace než - li UHS I (sběrnice) rychlostní třídy U3. Pokud se vloží do kamery karta s horší specifikací, dochází k zobrazování hlášky SD card error a kamera odmítá kartu číst.

Paměťové karty, které prodáváme v našem eshopu nesplňují tyto požadavky!


Oficiálná slovenská distribúcia. Fenomenálna a veľmi obľúbená séria športových a akčných YI kamier od spoločnosti Xiaomi pokračuje v dláždení zlatej cesty a prichádza nová a vylepšená verzia predchádzajúceho modelu Xiaomi Yi 4K Action.

xiaomi_yi_plus_action_a

Na čo sa hlavne môžeme tešiť v porovnaní s predchádzajúcou verziou?

Xiaomi YI 4K+ Action kamera má dvojnásobnú snímkovaciu frekvenciu, a tak si hravo poradí so zachytením videí vo vysokom rozlíšení 4K (3840 × 2160px) so 60 snímkami za sekundu pri dátovom toku až 120 Mbps. Bežné akčné kamery ponúkajú pre zrovnanie len 30 FPS u iných modelov akčných kamier.

Hardwarová výbava

YI 4K + zabalí mnoho pokročilých technológií, a to aj v takom malom formáte. Je dodávaná s obrazovým senzorom IMX377 o 12MPx a 7 vrstvovou sklenenou šošovkou v kombinácií s clonou F2.8, ktorá zachytáva ostré a detailné zábery vo všetkých svetelných podmienkach. S osadeným čipsetom Ambarella H2 a procesorom ARM Cortex-A53 quad-core, ATL 1400mAh kapacitou batérie, a 2,19 " dotykovou obrazovkou a mnoho ďalšieho. YI 4K + produkuje obraz a video v najvyššej kvalite v jakej sa dá predstaviť.

Xiaomi_YI_4K_plus_b

Elektronická stabilizácia obrazu

Najväčším postrachom pri natáčaní videí je rozhodne roztrasená ruka. To však už dokáže riešiť moderná technológia. EIS - elektronická stabilizácia obrazu, ktorá sa postará o to, aby zachytené snímky boli bez otrasov, a to rovno pri ich natáčaní. Kamera je schopná zachytiť kvalitné záznamy bez otrasov vďaka vstavanému gyroskopu a akcelerometru pre detekciu polohy a zmenu pohybu. Videá už nikdy nebudú rozmazané.

 Bez EIS: S EIS: 

Výkonnosť čipsetu

Akčná kamera Xiaomi YI 4K+ je osadená revolučným čipom Ambarella H2 SOC. Vylepšený nástupca predchádzajúceho čipu A9SE SOC, ktorý je v oblasti spotreby energie prvotriednou jednotkou s nálepkou extrémne nízka spotreba energie. Šetrí nielen výpočetné nároky na zariadenie, ale predovšetkým šetrí výdrž batérie.

Formát RAW

Xiaomi YI Action 4K+ sa dostalo mnoho nových aktualizácií a vylepšení. Jednou z mnohých zmien, ktorá stojí za spomenutie je rozhodne formát RAW, ktorý zachováva maximum informácií získaných snímačom fotoaparátu, a tak nedochádza k strate na kvalite snímkov. Rôzne formáty digitálnych snímkov sú stratovo komprimované, a tak prichádzate o detail a iskru v snímke. Tomu je ale s formátom RAW koniec. YI 4K dokáže zachytiť obrázky v najvyššej kvalite s najmodernejšiou možnosťou úprav pomocou formátu RAW.

YI_action_4K_plus-e


Ovládanie a nastavenie

Unikátna hlasová technológia Vám dáva možnosť handsfree kontroly s vylepšenou kvalitou vonkajšieho zvuku a s jednoduchými hlasovými povelmi. YI 4K+ poskytuje mnoho pokročilých nastavení kvality obrazu. Interakcia je veľmi jednoduchá a intuitívna, budete sa cítiť ako keď používate smartphone.

Kompatibilita a prenos dát

Xiaomi YI 4K+ je dodávaná s úplne reverzibilným USB konektorom typu C, ktorý dáva maximálne pohodlie čo sa kompatibility týka, a zároveň jeho dátové schopnosti sú posilnené, vďaka rýchlejšiemu prenosu dát s USB 3.0 a podporou externého mikrofónu.

Xiaomi_Yi_action_4K_plus_f


Publikovanie a živé vysielanie

Zaujmite svoje publikum Live stream videami, ktoré je možné publikovať už počas natáčania. S Xiaomi Yi 4K+ môžete spustiť živé vysielanie a podeliť sa tak okamžite so svojimi zážitkami na väčšine hlavných streaming platformách.

Kompaktný design

Veľké plus si zaslúži Xiaomi YI 4K+ pretože zachovali kompaktný design a všetky štandardy z predchádzajúceho modelu, a tak je možné každé príslušenstvo opätovne použiť, nie je potrebné nakupovať nové vodotesné kryty, ani teleskopické selfie tyče apod.
Action_YI_4K_plus_d

Porovnanie kamier

Značka Xiaomi Yi 4K+ Action GoPro Hero 5 Black edition
Hmotnosť 96 g 118 g
Rozmery 65 × 30 × 42 mm 62 x 44,6 x 32,7 mm 
Prenosová rýchlosť 40 Mbps 15 Mbps
Hlasové ovládanie  Áno Áno
Stabilizácia obrazu Áno Áno
Veľkosť displeja 2,19" dotykový 2" dotykový
Kapacita batérie 1400 mAh 1220 mAh
Video 4K 60 FPS 4K 30 FPS
micro SD karta až 128 GB až 128 GB
Procesor  Ambarella H2 Ambarella A9SE
Fotoaparát 12 Mpx 12 Mpx
Šošovka 7 vrstvová 6 vrstvová
Bluetooth v4.0 v4.0

loading

loading

Komentáre ku Xiaomi Yi 4K Plus(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím