Xiaomi Selfie tyč (originálna)

#1046

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Xiaomi Selfie tyč (originálna)

Popis a parametre pre Xiaomi Selfie tyč (originálna)

Produkt určený pre milovníkov selfie fotenia. Originálna selfie tyč pre kamery Xiaomi Yi Action 4K. S týmto produktom je možné pohodlne zachytávať momenty s autoportétmi a nezanedbať tak jedinú pamiatku pri ktorej chcete byť vyfotený, či už sami alebo s partiou. Selfie tyč s popruhom, ktorý je možné natiahnuť na zápästie, tyč je tak pohodlne nosená v dobe, kedy je kamera vypnutá alebo aby sa vašej kamere nič nestalo, pokiaľ vám náhodou selfie tyč vypadne z ruky. Ľahká a skladná, môžete si ju so sebou pribaliť kamkoľvek na cesty.

Úplne vysunuteľná a uzamykateľná tyč dĺžky 71 cm. Rozšírená tyč je uzamykateľná v ľubovoľnej polohe, jej otočením v ľúbovoľnej dĺžke akú práve potrebujete. Je možné tak získať dĺžku tyče v rozmedzí 18,2 - 71 cm. V základnom stave dĺžka tyče 18,2 cm. Voliť môžete aj uhol pod ktorým práve túžite fotografovať či natáčať, a to v rozmedzí až do 180°. Jednoducho pohybujete kĺbom, ku ktorému je kamera pripevnená.

Originální_xiaomi_selfie_action_yi_tyc_4k

Úplne kompatibilné s kamerami:
Xiaomi Yi Sport
Xiaomi Yi Action 4K
SJCAM, GoPro 2, GoPro 3, GoPro 4
a všetkými ďalšími, ktoré používajú 1/4 skrutku Hmotnosť: 183 g
Min. dĺžka: 18,2 cm
Max. dĺžka: 71 cm
Závit na kameru: 1/4 '' skrutka
Materiál: hliník, plast

loading

Komentáre ku Xiaomi Selfie tyč (originálna)(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím