Xiaomi Selfie Tyč 2.0

#1047
Doplnky:

close

Našli ste lepšiu cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky tovaru
Xiaomi Selfie Tyč 2.0

Popis a parametre pre Xiaomi Selfie Tyč 2.0

Prichádza originálna verzia selfie tyče 2.0 od Xiaomi pre mobilné telefóny určená pre všetkých milovníkov selfie fotenia. S týmto produktom je možné pohodlne zachytávať momenty s autoportétmi a nezanedbať tak jedinú príležitosť pre výborné snímky pri rôznorodých príležitostiach.

xiaomi_selfie_tyc
xiaomi_selfie_tyc

Selfie tyčku je možné pohodlne zložiť a prenášať ju vo vrecku vďaka jej minimálnym rozmerom. Tyč sa dá vysunúť až do dĺžky 70 cm a je uzamykateľná v ľubovoľnej polohe jej otočením. 

xiaomi_selfie_tyc
xiaomi_selfie_tyc

Úchyt pre mobilné telefóny je súčasťou selfie tyče, je vhodný pre všetky typy mobilných telefónov a dá sa natáčať v oboch smeroch celkom až o 270°. K selfie tyči nepotrebujete bluetooth pripojenie, spojenie s telefónom obstará 3.5mm audio kábel ktorý je vedený vnútri selfie tyče.

xiaomi_selfie_tyc
xiaomi_selfie_tyc

Úplne kompatibilná so všetkými mobilnými telefónmi, ktoré podporujú iOS či Android.

Hmotnosť: 132 g
Max. dĺžka: 70 cm
Rotácia: 270°
Materiál: Hliníková zliatina

xiaomi_selfie_tyc


loading

Komentáre ku Xiaomi Selfie Tyč 2.0(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím