Xiaomi Piston 3

#0571

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Xiaomi Piston 3

Popis a parametre pre Xiaomi Piston 3

So slúchadlami Piston 3 prichádzajú nové zmeny a prinášajú plné zlepšenie kvality zvuku. Lepšia rovnováha vysokých, stredných a nízkých frekvencií ich vynášajú na celkom novú úroveň. Vylepšená optimalizácia ponúkne ešte viac bohatého zvuku než ich predchodca. Môžete si tak vychutnať top kvalitu za rozumnú cenu.

piston_3

Inovácia nových špuntov bola odpoveďou na otázku ako zlepšiť predchádzajúcu generáciu slúchadiel Piston. Ako je známe, potom čo zvuk vyjde z reproduktorov, odrazí sa od stien, čiže vytvárajú poruchy a stratu kvality zvuku. Konštruktóri spoločnosti Xiaomi vykonali presný výpočet dĺžky zvukových vln prechádzajúcich cez reproduktory. To im umožnilo minimalizovať tieto straty a dopriať tak užívateľovi čistý a kvalitný odposluch.


xiaomi_piston_3
Drát materiál: smaltovaný medený drát
Impedancia: 32 Ω
Hmotnosť: 14 g
Dĺžka káblu: 1,25 m
Citlivosť: 98 dB
Jack: 3,5 mm pozlátený 
Maximálný výkon: 20 mW
Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz
Funkčné tlačítka: 3
Mikrofón: áno

100% originál, ktorého totožnosť si môžete overiť na internetovej stránke výrobca.

loading


Kompletný článok vrátane všetkých fotografií nájdete na stránke https://www.beryko.cz/blog/o-vyrobcich/predstavujeme-znacku-xiaomi.html

loading

Komentáre ku Xiaomi Piston 3(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím