Xiaomi MiBand 1S

#0641

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

Popis a parametre pre Xiaomi MiBand 1S

Vylepšená verzia legendárneho Fitness náramku Xiaomi MiBand s prídavkom 1S. Oslní predovšetkým novými funkciami, ktoré predchádzajúca verzia Xiaomi Miband nemala.

Xiaomi MiBand 1S
Fitness náramok má mnoho užitočných funkcií medzi ktoré patrí napr. odomykanie telefónu pohybom ruky, meranie krokov, meranie kvality spánku vrátane inteligentného budíku, vibrácie pri príchádzajúcom hovore a budík, ktorý Vás prebudí vibráciami.

Screen Xiaomi MiBand 1S 
A aké sú nové funkcie oproti predchádzajúcej verzii?

Xiaomi MiBand 1S
 teraz meria srdcovú aktivitu. So snímačom tepovej frekvencie je možné teraz bez problémov pozorovať svoj rytmus v reálnom čase. S náramkom je možné strážiť Vaše kilá, a je tak nápomocný pri úbytku na váhe. Napomôže tak odhadnúť intenzitu pri cvičení a celkovo počíta kalórie.

S ktorými zariadeniami bude MiBand 1S kompatibilný?

Mi Band 1S komunikuje s telefónom prostredníctvom technológie Bluetooth 4.0 podobne ako jeho predchodcovia. Spárovaný telefón potom musí disponovať minimálne Bluetooth 4.0 a Androidom 4.4. 

Ak používate zariadenie od spoločnosti Apple môžete rovnako využívať služby MiBand 1S. Je však nevyhnutné mať na telefóne nainštalovaný iOS 7 alebo novší. Pokiaľ chcete využiť tiež funkciu inteligentného odomknutia telefónu, potrebujete buď jeden z telefónov Xiaomi bežiacich na MIUI 6 (Mi2/2S/2A, Mi 3, Mi 4, Mi Note, Mi 4C, Redmi 1S, Redmi 2/2A, Redmi Note, Redmi Note2) alebo Android 5.0 a novší.

Délka náramku je 230 mm

Informácie o výrobku:
- Kapacita batérie 45 mAh
- 3 signalizačné LED diody
- Vodeodolný s certifikáciou IP67
- Software náramku sa sám automaticky aktualizuje cez Bluetooth

Rozměry Xiaomi MiBandu

Pre prepojenie náramku s telefónom je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu Mi Fit. Aplikáciu je možné stiahnuť priamo na stránkach miuios.cz
Pre operačný systém Android je dostupná na Google Play.
Pre operačný systém iOS je dostupná na iTunes

Upozornenie! Rozmery novej verzie fitness náramku sú iné, a tak MiBand do pôvodných silikónových obalov nezapadne.

Screen Xiaomi MiBand 1S

Prečítajte si našu internú recenziu na predchádzajúcu verziu náramku Fitness náramok Mi Band: Nikdy nespí. Viac o histórii firmy Xiaomi.

100% originál, ktorého pravosť si môžete overiť na stránkach výrobcu.
Xiaomi MiBand 1SVýrobok je dostupný v mnohých farebných variantách. Vyberať môžete aj zo širokej palety materiálov, z ktorých je náramok vyrobený. MiBand tak bude za všetkých okolností Váš štýlový pomocník.

 

loading


Kompletný článok vrátane všetkých fotografií nájdete na stránke https://www.beryko.cz/blog/o-vyrobcich/predstavujeme-znacku-xiaomi.html

loading

loading

Komentáre ku Xiaomi MiBand 1S(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím