Xiaomi Mi VR Play

#0891

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Xiaomi Mi VR Play

Popis a parametre pre Xiaomi Mi VR Play

Xiaomi-VR-Play-1

Zažite nový pohľad s okuliarmi pre virtuálnu realitu Xiaomi Mi VR Play. Z pohodlia obývacej izby je teraz možné si prehliadnuť celý svet alebo sa priamo ocitnúť v hernom svete, živé ponorenie do panoramatického videa. Xiaomi Mi VR okuliare uspokoja Vašu zvedavosť o svete a doprajú Vám iný spôsob vnímania rozsiahlych skúseností. S možnosťou využitia telefónu sa jedná o lacný a veľmi chytľavý spôsob zábavy.

Xiaomi-vr-play-using

VR
(Virtiálna realita) je nový spôsob prehliadania virtuálnej reality, ktorý nemá hranice. Panoramatické video Vám umožní plynulé prehliadanie sprava doľava, hore a dole od pláže v Rio de Janiero až po amazonské dažďové pralesy.

Jediné čo je potrebné urobiť, je pripnúť mobilný telefón do puzdra s okuliarmi, nasadiť si ich spolu so slúchadlami, pohodlne sa usadiť a užiť si atmosféru ako z kina či divadla. Či už panoramatické video, 2D alebo 3D film či herné aplikácie.

Xiaomi-VR-Play-album

Xiaomi Mi VR Play je kompatibilný so všetkými značkami mobilných telefónov, jediné obmedzenie sa týka rozmerov telefónu, ktorý musí zodpovedať rozmedziu uhlopriečky displeja 4,7" - 5,7".
 
Kľúčové vlastnosti:
  • okuliare pre virtuálnu realitu pre sledovanie panoramatických, 2D, 3D videí a hraní hier
  • možnosť vložiť mobilný telefón s uhlopriečkou displeja 4,7-5,7"
  • rozmery: 201x91x107 mm
  • hmotnosť: 207,8 g

loading

loading

Komentáre ku Xiaomi Mi VR Play(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím