Xiaomi Headphones HiFi Edition (ZBW4370TY)

#0460

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

Popis a parametre pre Xiaomi Headphones HiFi Edition (ZBW4370TY)

Xiaomi ponúka štúdiové HiFi slúchadlá so širokým frekvenčným rozsahom 20 - 40 000Hz. Vďaka nemu si ešte viac vychutnáte všetky hlboké tóny. Zážitok z hudby umocňujú membrány vyrobené z grafenu, špeciálna forma uhlíka, ktorá je 100x pevnejšia ako oceľ a dokonale prenáša zvuk. S týmito slúchadlami sa budete cítiť ako v koncertnej sieni. 

xiaomi_mi_headphones

Nemusíte sa báť nízkej výdrže vášho telefónu pokiaľ pripojíte slúchadlá Xiaomi. Nízka impedancia 32 ohmov dovoľuje pustiť hudbu naplno a pritom nežiada moc energie. 

xiaomi_mi_headphones

Prepínajte ľahko medzi skladbami a hovormi, bez toho aby ste museli slúchadlá zložiť. Vďaka ovládaču a vstavanému mikrofónu na káblu slúchadiel môžete z inteligentného telefónu so systémom Android alebo iPhone telefonovať aj počas počúvania hudbyxiaomi_mi_headphones

Mi Headphones sú vybavené vysoko kvalitným mikrofónom "MEMS" od spoločnosti Knowles, ktorý poskytuje pri volaní dokonale čistý zvuk. Medený kábel vedený od prehrávača k slúchadlám je potiahnutý striebrom a v mieste diaľkového ovládania nie je prerušený, ale prechádza cez neho, práve kvoli optimálnemu prenosu zvuku.

Špecifikácia:
 • Farba: Zlatá
 • Dĺžka káblu: 1,4 m
 • Maximálny výkon: 50 mW
 • Impedancia: 32 ohmov
 • Frekvenčný rozsah: 20 - 40 000Hz
 • Citlivosť: 107 dB
 • Materiál káblu: OFC (bezkyslíková meď)         
 • Jack: 3,5mm pozlátený
 • Rozmery: 160x150mm
 • Hmotnosť: 240g
 • Obsah balenia: slúchadlá, audio kábel, manuál, adaptér, vzduchové zátky                                                 
xiaomi_mi_headphones

Membrána z grafenu vďaka svojej pevnosti dokáže preniesť zvuk do vašich uší s ďaleko väčšou razanciou. U klasických membrán je dopredu nutné umelo zvuk tlmiť aby nedošlo k roztrhnutiu membrány, u grafenu nič podobného nie je potrebné.

xiaomi_mi_headphones

Zlatá farba nikdy nevyjde z kurzu. Materiály sú vyberané s cieľom vytvoriť produkt, ktorým sa majiteľ bude chcieť pochváliť. Slúchadlá vážia len 240g a hlavne ich môžete vždy ľahko zložiť.


xiaomi_mi_headphones

Polo-otvorený design poskytuje solídny basový rozsah a extrémne čisté výšky. Komfort aj pri dlhšej práci zaručujú pohodlné náušníky.

xiaomi_mi_headphones
xiaomi_mi_headphones

loading

loading

Komentáre ku Xiaomi Headphones HiFi Edition (ZBW4370TY)(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím