Xiaomi Bluetooth Reproduktor 5 cm

#0800

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Xiaomi Bluetooth Reproduktor 5 cm

Popis a parametre pre Xiaomi Bluetooth Reproduktor 5 cm

Spoľahlivý guľatý reproduktor od firmy Xiaomi by nemal chýbať na žiadnej party. Reprodukor komunikuje cez Bluetooth 4.0 s ľubovoľným smartphonom. Poskytuje vynikajúcu úroveň hlasitosti a tak dobre ozvučí celú miestnosť.

xiaomi_mini_speaker

Je možná kombinácia so zariadeniami, ktoré podporujú Android i iOS. Zo sledovania videí, hrania hier či počúvania hudby sa stáva nevšedný zážitok. Reproduktor zaručuje vyššiu hlasitosť i kvalitu zvuku, ako zabudované reproduktory vo smartphonoch a naviac, dodáva basyCVC redukcia šumu 6.0 Vám zaistí najlepšiu proporciu zvuku a bás bez rušivého šumenia a praskania v mikrofóne.

xiaomi_mini_speaker

V spodnej časti reproduktoru sa nachádza fyzické tlačidlo pre zapnutie reproduktoru a Micro USB pre nabijanie.

xiaomi_mini_speaker

Praktický reproduktor od Xiaomi je skladný a váži len 58 gramov a tak sa dá pohodlne prenášať. Jeho rozmery činia 52 × 52 × 25 mm. Reproduktor obsahuje vstavanú dobíjaciu lithiovú batériu, ktorá zaručuje výdrž až 4 hodín nepretržitej hudby. Nabiť batériu reproduktoru trvá 3 hodiny. Pre najvyššiu kvalitu hudby je vhodné nepresahovať vzdialenosť 5 m medzi reproduktorom a mobilným zariadením.

xiaomi_mini_speaker

Reproduktor je vyrobený z hliníka, ktorý dodáva spoľahlivosť čo sa týka odolnosti materiálu. Celohliníková konštrukcia zdôrazňuje pocit kvality ktorá vydrží aj drobné nárazy a tak ho môžete vďaka šnúrke zavesiť napr. na riadidlá bicykla.

xiaomi_mini_speaker
xiaomi_mini_speaker

Dostupné farby reproduktoru: Čierna, strieborná a zlatá.


loading

Komentáre ku Xiaomi Bluetooth Reproduktor 5 cm(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím