Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

Xiaomi Bluetooth Reproduktor 2

#0804
Doplnky:

close

Ešte prosím vyberte farbu telefónu. Tamto, kúsoček nad cenou.

OK
close

Našli ste lepšiu cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky tovaru
Xiaomi Bluetooth Reproduktor 2

Popis a parametre pre Xiaomi Bluetooth Reproduktor 2

Evolúcia v počúvaní hudby v podobe prenosných bezdrôtových reproduktorov. Prenosné reproduktory dosiahli svojho vrcholu a teraz skutočne dosahujú znatelne lepšie výkony ako reproduktory v mobilných telefónoch.
Xiaomi repro 2
Xiaomi vyrobilo prenosný reproduktor komunikujúci bezdrôtovo s mobilným telefónom s rozmermi 9,3 x 6 x 6 cm. Vďaka tak malým rozmerom sa stále jedná o vreckovú verziu a s váhou 225 g môžeme tvrdiť, že je ľahko prenosný.

Vstavaný akumulátor s kapacitou 1200 mAh ponúka až 7 hodín plynulého prehrávania. Xiaomi reproduktor obsahuje micro USB vstup cez ktorý je nabíjaný cez micro USB - USB kábel, rovnako ako je to u väčšiny mobilných zariadení.

Xiaomi repro 2 dily

Na reproduktore nájdete len už spomínaný micro USB vstup a tlačidlo pre zapnutie a vypnutie reproduktoru. Pokiaľ sa do reproduktoru nebude vysielať žiadna hudba dlhšie ako 10 minút, automaticky sa vypne, šetrí tak batériu. Tlačidlá na ovládanie hlasitosti, slúchadlá či handsfree a podobné, nehľadajte. Všetko je ovládané cez mobilný telefón.

Pokiaľ máte príchádzajúci hovor, reproduktor sa automaticky pozastaví a Vy tak môžete nerušene telefonovať.

Xiaomi bluetooth reproduktor 2

Reproduktor komunikuje s mobilným zariadením pomocou Bluetooth 4.1, telefóny preto musia byť vybavené funkciou Bluetooth 4.1 a vyššie. Efektívnu vzdialenosť pre kvalitne zreteľný prenos hudby udáva výrobca do 10 m. Frekvenčný rozsah sa pohybuje od 100 Hz až 20 000 Hz. Náznak bás pri prehrávaní cez reproduktor je cítiť. Zvuk je zreteľný a čistý.
Xiaomu Bluetooth reproduktor 2
Reproduktor je vhodný pre cestovanie, relax a ocení ho zaručene mládež pri kolektívnom počúvaní hudby.

loading

loading

Komentáre ku Xiaomi Bluetooth Reproduktor 2(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím