Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

Vrecková kabelkova selfie tyč pre smartphony

#0563

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Vrecková kabelkova selfie tyč pre smartphony

Popis a parametre pre Vrecková kabelkova selfie tyč pre smartphony

Prichádza vrecková verzia selfie tyče pre mobilné telefóny určená pre všetkých milovníkov selfie fotenia. S týmto produktom je možné pohodlne zachytávať momenty s autoportrétmi a nezanedbať tak jedinú příležitosť pre  snímky pri rôznorodých príležitostiach.

Selfie tyčku je možné pohodlne zložiť a prenášať ju vo vrecku vďaka jej minimálnym rozmerom, v zloženom stave činí dĺžka tyče 13,5 cm. Tyč je možné vysunúť do dĺžky 60 cm a je uzamykateľná v lubovoľnej polohe, jej otočením. Je možné tak získať dĺžku tyče v rozmedzí 13,5 - 60 cm. Telefón je vkladaný do plastového úchytu.

Plastový úchyt pre mobilné telefóny je súčasťou selfie tyče, je vhodný pre všetky typy mobilných telefónov a je možné ju natáčať v oboch smeroch celkom až o 270°. Súčasťou vreckovej selfie tyče je tiež kábel pre pohodlnejšie zachytávanie snímkov. V mieste plastového úchytu pre smartphony je vyvedený kábel 3,5 mm typu Jack, po zapojení do mobilného telefónu je možné pohodlne zachytávať snímky jedným stlačením. Tlačidlo sa nachádza v molitánovej rukoväti.

Plne kompatibilný so všetkými mobilnými telefónmi, ktoré podporujú iOS či Android.

Hmotnosť: 110 g
Min. dĺžka: 13.5 cm
Max. dĺžka: 60 cm
Rotácia: 270°
Typ kábla: 3,5 mm Jack
Materiál: oceľ, prevažne hliník, rukoväť molitánová pena, úchyt na telefón z plastu

Mini kabelová selfie tyč

loading

Komentáre ku Vrecková kabelkova selfie tyč pre smartphony(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím