Tvrdené sklo Nillkin H pre Huawei P9 Lite

#1095

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Tvrdené sklo Nillkin H pre Huawei P9 Lite

Popis a parametre pre Tvrdené sklo Nillkin H pre Huawei P9 Lite

Nillkin tvrdené sklo H presne padnúce na Huawei P9 Lite je vyrobené z vybraných Japonských materiálov AGC a Harves nanotechnológie s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami. Disponuje vysokou priepustnosťou a zanecháva pôvodnú farbu displeja. Obsahuje tiež antireflexnú vrstvu, aby sa zabránilo oslneniu. Jeho tvrdosť je 9H odolná proti poškriabaniu. Povrch obsahuje nanotechnologický olejový poťah, ktorý zabraňuje zanechávaniu otlačkov prstov a zabraňuje prepúštaniu ultrafialových paprskov. Jeho hrúbka je len 0.33 mm spolu s presnou CNC rezaciou a frézovaciou technikou má za následok, že fólia presne dosadne na svoje miesto na telefóne Huawei P9 Lite.

sklo_huawei_p9_lite

Nillkin tvrdené sklo H
 má vyššiu svetelnú priepustnosť a unikátne antireflexné vlastnosti. Displej je tak lepšie čitateľný aj na ostrom dennom svetle. Tvrdosť až 9H dokonale bráni poškriabaniu pri akejkoľvek situácií a pôsobí proti prasknutiu samotného disleja napríklad pri nechcenom páde.

sklo_huawei_p9_lite

Nillkin tvrdené sklo H môžete dokonca aj umyť a znovu použiť, pretože je opatrené silikónovým náterom zabraňujúcim poškodeniu vodou. Nekompromisná ochrana displeja telefónu, ktorá nemá na trhu konkurenciu, Nillkin tvrdené sklo H je stále o krok vpred.

sklo_huawei_p9_lite
sklo_huawei_p9_lite

Návod na nalepenie skla:

Dôkladne očistíme displej od mastnoty a nečistôt. Akákoľvek, aj najmenšia nečistota, bude pod sklom po aplikácií vytvárať vzduchovú bublinu a sklo tým znehodnotíte. Na jednej strane odstránime spodnú kryciu fóliu, ktorá sklo chráni zospodu. Sklo jemne umiestníme touto hranou na displej tak, aby nikde nepresahovala alebo nezanechávala mezery. Pokiaľ sa vytvoria nejaké vzduchové bubliny, vytlačíme ich k najbližšiemu okraju. V prípade nepodareného pokusu je možné sklo ľahko zložiť a skúsiť to znova.

sklo_huawei_p9_lite
sklo_huawei_p9_lite 


loading

Komentáre ku Tvrdené sklo Nillkin H pre Huawei P9 Lite(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím