Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

Tvrdené Sklo Nillkin H pre Xiaomi Mi5

#1097

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Tvrdené Sklo Nillkin H pre Xiaomi Mi5

Popis a parametre pre Tvrdené Sklo Nillkin H pre Xiaomi Mi5

Nillkin tvrdené sklo H presne padnúce na Xiaomi Mi5 je vyrobené z vybraných Japonských materiálov AGC a Harves nanotechnológie s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami. Disponuje vysokou priepustnosťou a zanecháva pôvodnú farbu displeja. Obsahuje tiež antireflexnú vrstvu, aby sa zabránilo oslneniu. Jeho tvrdosť je 9H odolná proti poškriabaniu. Povrch obsahuje nanotechnologický olejový poťah, ktorý zabraňuje zanechávaniu otlačkov prstov a zabraňuje prepúštaniu ultrafialových paprskov. Jeho hrúbka je len 0.33 mm spolu s presnou CNC rezaciou a frézovaciou technikou má za následok, že fólia presne dosadne na svoje miesto na telefóne Xiaomi Mi5.


sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Nillkin tvrdené sklo H má vyššiu svetelnú priepustnosť a unikátne antireflexné vlastnosti. Displej je tak lepšie čitateľný aj na ostrom dennom svetle. Tvrdosť až 9H dokonale bráni poškriabaniu pri akejkoľvek situácií a pôsobí proti prasknutiu samotného disleja napríklad pri nechcenom páde.


sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Nillkin tvrdené sklo H môžete dokonca aj umyť a znovu použiť, pretože je opatrené silikónovým náterom zabraňujúcim poškodeniu vodou. Nekompromisná ochrana displeja telefónu, ktorá nemá na trhu konkurenciu, Nillkin tvrdené sklo H je stále o krok vpred.sklo_nillkin_xiaomi_mi5
sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Návod na nalepenie skla

Dôkladne očistíme displej od mastnoty a nečistôt. Akákoľvek, aj najmenšia nečistota, bude pod sklom po aplikácií vytvárať vzduchovú bublinu a sklo tým znehodnotíte. Na jednej strane odstránime spodnú kryciu fóliu, ktorá sklo chráni zospodu. Sklo jemne umiestníme touto hranou na displej tak, aby nikde nepresahovala alebo nezanechávala mezery. Pokiaľ sa vytvoria nejaké vzduchové bubliny, vytlačíme ich k najbližšiemu okraju. V prípade nepodareného pokusu je možné sklo ľahko zložiť a skúsiť to znova.


sklo_nillkin_xiaomi_mi5
sklo_nillkin_xiaomi_mi5 


loading

loading

Komentáre ku Tvrdené Sklo Nillkin H pre Xiaomi Mi5(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím