Tvrdené Sklo Nillkin H+ PRO pre Xiaomi Mi5

#0836

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Tvrdené Sklo Nillkin H+ PRO pre Xiaomi Mi5

Popis a parametre pre Tvrdené Sklo Nillkin H+ PRO pre Xiaomi Mi5

Nillkin tvrdené sklo H+ PRO presne padnúce na Xiaomi Mi5 je vyrobené z vybraných Japonských materiálov AGC a Harves nanotechnológie s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami. Disponuje vysokou priepustnosťou a zanecháva pôvodnú farbu displeja. Obsahuje tiež antireflexnú vrstvu, aby sa zabránilo oslneniu. Jeho tvrdosť je 9H odolná proti poškriabaniu. Potvrch obsahuje nanotechnologickú olejovú vrstvu, ktorá zabraňuje zanechávaniu otlačkov prstov a zabraňuje prepúšťaniu ultrafialových paprskov. Jeho hrúbka je len 0.2 mm spolu s presnou CNC rezacou a frézovacou technikou má za následok, že fólia presne dosadne na svoje miesto na telefóne Xiaomi Mi5.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Nillkin tvrdené sklo H+ PRO má vyššiu svetelnú priepustnosť a unikátne antireflexné vlastnosti. Displej je tak lepšie čitateľný aj na ostrom dennom svetle. Tvrdosť až 9H dokonale bráni poškriabaniu pri akejkoľvek situácií a pôsobí proti prasknutiu samotného disleja napríklad pri nechcenom páde.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Nillkin tvrdené sklo H môžete dokonca aj umyť a znovu použiť, pretože je opatrené silikónovým náterom zabraňujúcim poškodenie vodou. Nekompromisná ochrana displeja telefónu, ktorá nemá na trhu konkurenciu, Nillkin tvrdené sklo H+ PRO je stále o krok vpred.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5

Návod na nalepenie skla:

Dôkladne očistíme displej od mastnoty a nečistôt. Akákoľvek, aj menšia nečistota, bude pod sklom po aplikácií vytvárať vzduchovú bublinu a sklo tým znehodnotíte. Na jednej strane odstránime spodnú kryciu fóliu, ktorá sklo chráni zospodu. Sklo jemne umiestnime touto hranou na displej tak, aby nikde nepresahovala alebo nezanechávala medzery. Pokiaľ sa vytvoria nejaké vzduchové bubliny, vytlačíme ich k najbližšiemu okraju. V prípade nevydareného pokusu je možné sklo ľahko zložiť a skúsiť to znova.

sklo_nillkin_xiaomi_mi5
sklo_nillkin_xiaomi_mi5 


loading

loading

Komentáre ku Tvrdené Sklo Nillkin H+ PRO pre Xiaomi Mi5(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím