Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérom

#0669
Doplnky:

close

Našli ste lepšiu cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky tovaru
Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérom

Popis a parametre pre Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérom

EVO plus SD karta s adaptérom - predstavujeme viac rýchlosti, viac bezpečia a viac pamäte pre každého. Váš Samsung. SD karta EVO Plus s navýšenou úložnou kapacitou funguje na viacerých zariadeniach, takže sa môžete sústrediť na život a nie na technológie.

Samsung_Evo+_64_2

Táto karta kompatibilná s technológiami UHS-I Speed Class 1 (U1) a Class 10 je ideálna pre zachytávanie fotografií aj záznam a prehrávanie videa v rozlíšení Full HD. Vďaka zrýchlenému čítaniu a zápisu až 80 MB/s, respektíve 20 MB/s, sa aplikácie a videá načítajú rýchlejšie, rovnako ako je rýchlejší prenos súborov.

SD_karta_evo_64_1

Využívajte posledné DSLR fotoaparáty a Full HD videokamery naplno. Pamäťovú kartu môžete bez obáv používať aj v tých najmodernejších zariadeniach, v ktorých vaše spomienky doživotne ochráni.
Kľúčové vlastnosti:
  • Vysoká rýchlosť čítania až do 80 MB/s a zapisovania 20 MB/s
  • Pre kvalitné fotografie a videonahrávky v rozlíšení Full HD
  • UHS-I trieda rýchlosti 1 (U1), trieda 10
  • Kompatibilná so všetkými zariadeniami a veľkokapacitná
  • Vodeodolná a odolná voči teplote
  • Odolná voči rentgenovému žiareniu, magnetickému polu a proti otrasom
Samsung_SD_karta_evo_64 
Uložte si viac ako 5 470 fotografií, 8 hodín a 10 minút Full HD videa, alebo 15 330 piesní. Zachyťte okamihy, na ktorých záleží.

Micro_SD_karta_EVO_4
Na SD kartu Samsung EVO Plus môžete zaznamenávať a ukladať bohaté a detailné Full HD videá pomocou svojho DSLR fotoaparátu alebo Full HD videokamery a zároveň si môžete byť istý, že všetky vaše spomienky budú v bezpečí. Prehrávajte svoje videá na Full HD TV alebo monitore a vychutnávajte si tak nezabudnuteľné chvíle rovnako živo ako v deň, kedy ste ich prežili.

micro_sd_karta_evo-4

Pamäťové karty Samsung sú schopné prežiť až 72 hodín v morskej vode. Tieto pamäťové karty vydržia teploty od -25° až do 85° C. Chránia všetky vaše dáta pred poškodením letiskovými rentgenmi.

Samsung_evo_64_5

Pamäťové karty Samsung odolajú dokonca magnetickému polu so silou až 15 000 gaussov - čo zodpovedá polu, ktoré vzniká pri magnetickej rezonancii. Interné testy odolnosti proti otrasom preukázali, že môžu tieto karty prežiť vysoké otrasy až 1 500 g. (g: gravitačné zrýchlenie)

Samsung_evo_64_4

loading

Komentáre ku Samsung EVO+ microSDHC 64GB UHS-I U1 s adaptérom(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím