Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérom

#1134

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérom

Popis a parametre pre Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérom

samsung-microsdhc-evo-4
MicroSDHC
pamäťové karty spoločnosti Samsung sú určené pre bezproblémový záznam 1080p HD videa, RAW a JPEG fotografií, hudby apod. S rýchlym vývojom v oblasti inteligentných telefónov a tabletov rastú tiež nároky užívateľov na výkon pri práci s audio a video obsahom, rýchlosť prístupu k menším súborom a vyšší výkon aplikácií. Preto prichádza Samsung s novou radou kariet microSDHC EVO zodpovedajúcou špecifikáciou UHS-I (UHS: Ultra High Speed).

Kľúčové vlastnosti:

  • Kapacita 32 GB
  • Podpora technológie Ultra High Speed UHS-I
  • Prenosová rýchlosť až 48 MB/s
  • Rýchlostná trieda Class 10
  • Balenie vrátane adaptéru na štandardnú veľkosť SD.
 
 samsung-evo-microsdhc-1

Túto pamäťovú kartu môžete bez obáv používať aj v tých najmodernejších zariadeniach, v ktorých vaše spomienky doživotne ochráni. Tak neváhajte a začnite využívať svoj najnovší smartphone, tablet či fotoaparát naplno.
 samsung-microsdhc-evo-2

Znalosť rýchlostnej triedy pamäťovej karty je dôležitá pre správnu voľbu pri využití. Karty sa rozdeľujú do rýchlostných tried, ktoré zaručujú minimálne garantované prenosové rýchlosti - Class 2 (min. rýchlosť 2MB/s), Class 4 (4MB/s), Class 6 (6MB/s) a Class 10 (10MB/s). Znalosť minimálnej rýchlosti prenosu je dôležitá hlavne pre výber karty pre nahrávanie videa, ale aj pre rýchle fotografovanie.

samsung-microsdhc-evo-3

Prednosťou karty je vysoká odolnosť. Vydrží až 24 hodín v morskej vode, je odolná voči nízkym či vysokým teplotám (-25° až do 85°). Je odolná voči rentgenovému žiareniu a magnetizmu (odoláva viac ako 13násobku magnetického pola reproduktorov domáceho kina).

loading

Komentáre ku Samsung EVO microSDHC 32GB s adaptérom(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím