Prenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB), strieborný

#0627
Doplnky:

close

Ešte prosím vyberte farbu telefónu. Tamto, kúsoček nad cenou.

OK
close

Našli ste lepšiu cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky tovaru
Prenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB), strieborný

Popis a parametre pre Prenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB), strieborný

Na trh znovu prichádzajú retro doplnky, tentokrát za slovom retro v bezvýznamnej podobe. Prenosné reproduktory dosiahli svoj vrchol a teraz skutočne dosahujú viditeľne lepších výkonov ako reproduktory v mobilných telefónoch.

Xiaomi vyrobilo prenosný reproduktor komunikujúci bezdrátovo s mobilným telefónom s rozmermi 15 x 6 x 2,5 cm. Vďaka tak malým rozmerom sa stále jedná o vreckovú verziu a s váhou 225 g môžeme tvrdiť, že je ľahko prenosný.

Xiaomi přenosný reproduktor

Vstavaný akumulátor s kapacitou 1200 mAh ponúka až 10 hodín plynulého prehrávania. Xiaomi reproduktor obsahuje micro USB vstup cez ktorý je nabíjaný cez micro USB - USB kábel, rovnako ako je tomu u väčšiny mobilných zariadení.

Na reproduktore nájdeme len už spomínaný micro USB vstup a tlačítko pre zapnutie a vypnutie reproduktora. Pokiaľ sa do reproduktora nebude vysielať žiadna hudba ďalej tak po 10 minútach, sa automaticky vypne, šetrí tak batériu. Tlačidlá na ovládanie hlasitosti, slúchadlá či handsfree a podobné, nehľadajte. Všetko je ovládané cez mobilný telefón.

Reproduktor komunikuje s mobilným zariadením pomocou Bluetooth 4.0, telefóny preto musia byť vybavené funkciou Bluetooth 4.0 a vyšie. Efektívna vzdialenosť pre kvalitne zreteľný prenos hudby udáva výrobca do 10 m. Frekvenčný rozsah sa pohybuje od 100 Hz až 20 000 Hz. Náznak basov pri prehrávaní cez reproduktor je cítiť. Zvuk je zreteľný a čistý.

Reproduktor je vhodný pre cestovanie, relax a ocení ho zaručene mládež pri kolektívnom počúvaní hudby.

přenosný reprodukto Xiaomi

100% originál, ktorého totožnosť si môžete overiť na internetovej stránke výrobcu.

loading

loading

Komentáre ku Prenosný bezdrátový reproduktor Xiaomi (NDZ-03-GB), strieborný(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím