Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Redmi 3 Pro/3S/3X

#0818

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Redmi 3 Pro/3S/3X

Popis a parametre pre Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Redmi 3 Pro/3S/3X

Elegantné Nillkin Sparkle S-View zaklápacie puzdro v mnohých farbách, presne padnúce pre model Xiaomi Redmi 3 Pro, Redmi 3S a 3X. Mobilný telefón perfektne padne do umelohmotnej tvarovanej drážky obalu. Puzdro tak nie je potrebmé lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal dať dole a opätovne nasadiť.
Xiaomi-redmi-3-pro-nillkin-color
 
Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory, tlačidlá hlasitosti, zamykanie a nezakrýva ani micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) vstupy.  Zadný kryt je vyrobený z tvrdého plastu.

Originálne flipové puzdro je možné ohýbať určitými smermi, a tak z obalu je možné rýchlo získať napr. stojan a sledovať videá alebo je možné ohnúť do polohy pre pohodlné telefonovanie.

Xiaomi-redmi-3-pro-nillkin

Flipové puzdro je vyrobené z koženkového materiálu, ktorý je odolnejší voči vode, avšak nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.
                loading

Komentáre ku Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Redmi 3 Pro/3S/3X(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím