Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Mi4S

#0833

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Mi4S

Popis a parametre pre Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Mi4S

Elegantné Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro v mnohých farbách, presne padne pre model Xiaomi Mi4S. Zadná časť puzdra Nillkin Sparkle je tvorená vymodelovanou plastovou časťou perfektne padnúcou pre tento model. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal zložiť a opätovne nasadiť.

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s

Prechod k flipovej časti puzdra pre Xiaomi Mi4S je tvorený kĺbom koženého vzhľadu, ktorý je plynule napojený na prednú časť krytu chrániacu smartphone. Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory hlavne v zadnej časti telefónu, nezakrýva ani tlačidlá hlasitosti, zamykania a vstupy pre micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) sú tiež prístupné.

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s

Flipové puzdro je vyrobené z veľmi tenkého materiálu pripomínajúceho kožený vzhľad. Vizuálne vynikajúce na pohľad s jemnou štruktúrou na dotyk. Materiál je odolnejší voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.     

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s                
  
Originálne flipové puzdro je možné ohýbať určitými smermi, a tak z obalu je možné rýchlo získať napr. stojan a sledovať videá alebo je možné ho ohnúť do polohy pre pohodlné telefonovanie.

nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4s
nillkin_pouzdro_xiaomi_mi4sloading

Komentáre ku Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Xiaomi Mi4S(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím