Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P9 Lite

#0831

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P9 Lite

Popis a parametre pre Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P9 Lite

Elegantné zaklápacie puzdro v mnohých farbách, presne padnúce pre model Huawei P9 Lite. Mobilný telefón perfektne padne do umelohmotnej tvarovanej drážky obalu. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal dať dole a opätovne nasadiť.

flipove_huawei_p9_lite

Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory, tlačidlá hlasitosti, zamykanie a nezakrýva ani micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) vstupy.

flipove_huawei_p9_lite

Originálne flipové puzdro je možné ohýbať určitými smermi, a tak z obalu je možné rýchlo získať napr. stojan a sledovať videá alebo je možné ohnúť ho do polohy pre pohodlné telefonovanie.

flipove_huawei_p9_lite


Flipové puzdro je vyrobené z koženkového materiálu, ktorý je odolnejší voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.

flipove_huawei_p9_lite_5loading

Komentáre ku Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P9 Lite(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím