Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P8 Lite

#0812

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P8 Lite

Popis a parametre pre Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P8 Lite

Elegantné Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro v mnohých farbách, presne padne pre model Huawei P8 Lite. Zadná časť puzdra Nillkin Sparkle je tvorená vymodelovanou plastovou časťou perfektne padnúcou pre tento model. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal zložiť a opätovne nasadiť.


Prechod k flipovej časti puzdra pre Huawei P8 Lite je tvorený kĺbom koženého vzhľadu, ktorý je plynule napojený na prednú časť krytu chrániaceho smartpohne. Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory hlavne v zadnej časti telefónu, nezakrýva ani tlačidlá hlasitosti, zamykanie a vstupy pre micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) sú tiež prístupné.

flip_pouzdro_huawei_p8_lite

Flipové puzdro je vyrobené z veľmi tenkého materiálu pripomínajúceho kožený vzhľad. Vizuálne vynikajúce na pohľad s jemnou štruktúrou na dotyk. Materiál je odolnejší voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.       
flip_pouzdro_huawei_p8_lite                
  
Originálne flipové puzdro je možné ohýbať určitými smermi, a tak z obalu rýchlo získať napr. stojan a sledovať videá alebo ohnúť do polohy pre pohodlné telefonovanie.loading

Komentáre ku Nillkin Sparkle Folio flipové puzdro pre Huawei P8 Lite(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím