Lenuo ochranné puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3 Pro Global (Special Edition)

#1067

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Lenuo ochranné puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3 Pro Global (Special Edition)

Popis a parametre pre Lenuo ochranné puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3 Pro Global (Special Edition)

Upozornenie: Ochranné puzdro Lenuo je presne padnúce len na globálnu verziu Xiaomi Redmi Note 3 Pro, ktorá je o 2mm väčšia.

Elegantné ochranné puzdro, ktoré je vyrábané priamo pre model Xiaomi Redmi Note 3 Pro Global. Mobilný telefón perfektne padne do umelohmotnej tvarovanej drážky obalu. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal zložiť a opätovne nasadiť.


lenuo_pouzdro

Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory, tlačidlá hlasitosti, zamykanie a nezakrýva ani micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) vstupy. 


lenuo_pouzdro

Presah ochranného puzdra je 2mm cez okraj telefónu takže nehrozí poškriabanie displeja pokiaľ ho položíte na prednú stranu.

lenuo_pouzdro
lenuo_pouzdro

Ochranné puzdro je vyrobené z mikrovlákna, ktoré svojim vzhľadom imituje kožený materiál. Použitý materiál je odolnejší voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.

lenuo_pouzdro

lenuo_pouzdro
loading

Komentáre ku Lenuo ochranné puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3 Pro Global (Special Edition)(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím