KingMa rotujúci statív pre časozberné natáčenie (360°) pre GoPro, Xiaomi Yi Sport, SJCAM a ďalšie

#0531
Doplnky:

close

Našli ste lepšiu cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky tovaru
KingMa rotujúci statív pre časozberné natáčenie (360°) pre GoPro, Xiaomi Yi Sport, SJCAM a ďalšie

Popis a parametre pre KingMa rotujúci statív pre časozberné natáčenie (360°) pre GoPro, Xiaomi Yi Sport, SJCAM a ďalšie

360° rotačný intervalový statív vyrábaný firmou KingMa. Statív je robustný, odolný a zároveň pohodlne prenosný. Statív sa otáča a prevádza časozberné natáčanie.

Pomocou upevňovacieho šróbu je možné pripojiť fotoaparáty či kamery. Na statíve je možné nastaviť čas a zároveň uhol, ktorým bude prevádzané natáčanie. Jedno otočenie je rovné 60 minútam a statív sa za tú dobu otočí o 360°.  Je možné nastaviť aj prevádzanie záznamu pre iné časy, uhol otočenia tak bude nižší napr. 15 min- otočenia o 90°, 30 min- otočenia o 180° atď.

Výrobok je kompatibilný s GoPro HERO 4, HERO 3+, HERO 3, HERO, HD HERO 2, SJ4000, SJ5000, Xiaomi Yi Sport a všetkými ďalšími, ktoré používajú 1/4 závit. Ďalej je možné pripojiť DSLR a ILDC kamery do hmotnosti 3.5 kg.

Farba: čierna 
Materiál: hliníková zliatina
Veľkosť : 6 * 6 * 4,2cm
Hmotnosť : 205 g

loading

Komentáre ku KingMa rotujúci statív pre časozberné natáčenie (360°) pre GoPro, Xiaomi Yi Sport, SJCAM a ďalšie(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím