Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

JBL Grip 200

#0945

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
JBL Grip 200

Popis a parametre pre JBL Grip 200

Akčné športy a hudba posúvajú limity. Prostredníctvom spolupráce s atlétmi, ktorí sa venujú akčným športom a rozsiahlym spotrebiteľským testom, vytvorila spoločnosť JBL slúchadlá Grip, aby poskytla športovcom výnimočné slúchadlá určené pre inšpiráciu a motiváciu pre ich výkon.


jbl-grip-200-a
Vďaka špičkovému ergonomickému designu zaručujú akčné športové slúchadlá Grip 200, že nikdy neublížia a nikdy nevypadnú. Sú vystužené odľahčeným vinutím a vyrobené z pružných materiálov, ktoré vás prevedú vašimi najťažšími a najdlhšími dňami v parku alebo na kopci. 

Kľúčové vlastnosti:

  • Twistlock™ patentovaný design
  • Odolná konštrukcia
  • Použitie 1 alebo 2 slúchadiel
  • Odolné voči potu
  • Vyvinuté z odľahčených a odolných materiálov
jbl-grip-200-d
 

Ergonomicky tvarované slúchadlá do uší sa pohodlne zatočia a zaistia v uchu, čím sa vytvorí napasovanie, ktoré bolo testované akčnými športovcami a bolo dokázané, že slúchadlá nikdy nevypadnú.  Odolné voči potu a vyvinuté z odľahčených a odolných materiálov, sú slúchadlá JBL Grip tými, ktoré vydržia v životnom štýle akčných športov. Slúchadlá do uší JBL Grip, sú vyrobené z Flexsoft™, čo je mimoriadne jemný materiál, ktorý nikdy nespôsobí poranenia, ani pri dlhodobom nosení.

jbl-grip-200-b
Značka JBL Grip 200
Prevodník 2 x 15 mm
Frekvenčný rozsah 20 Hz – 20 kHz
Dĺžka káblu 1,2 m

loading

Komentáre ku JBL Grip 200(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím