Flipové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3/3 Pro

#0883

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

Popis a parametre pre Flipové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3/3 Pro

Elegantné plastové zaklápacie puzdro, v mnohých farbách presne padnúce pre model Xiaomi Redmi Note 3. Mobilný telefón perfektne padne do umelohmotnej tvarovanej drážky obalu. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal zložiť a opätovne nasadiť.
Flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 3

Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory, tlačidlá hlasitosti, zamykanie a nezakrýva ani micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) vstupy. Obal obsahuje aj presný výrez pre čítačku otlačkov prstov.

Originálne flipové puzdro sa dá ohýbať určitými smermi, a tak z obalu je možné rýchlo získať napr. stojan a sledovať videá alebo sa dá ohnúť do polohy pre pohodlné telefonovanie.Výborne pasuje na všetky verzie Xiaomi Redmi Note 3:

- Xiaomi Redmi Note 3 (2GB)
-
Xiaomi Redmi Note 3 (3GB)
- Xiaomi Redmi Note 3 Pro (2GB/16GB)
-
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (3GB/32GB)

Upozornenie: Flipové puzdro nepasuje na Xiaomi Redmi Note 3 Pro GLOBAL s LTE


Flipové puzdro je odolnejšie voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.

loading

Komentáre ku Flipové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 3/3 Pro(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím