Flipové puzdro pre OnePlus 3 (1+3)

#0877

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Flipové puzdro pre OnePlus 3 (1+3)

Popis a parametre pre Flipové puzdro pre OnePlus 3 (1+3)

Elegantné koženkové zaklápacie puzdro v mnohých farbách, presne padnúce pre model OnePlus 3. Mobilný telefón perfektne padne do umelohmotnej tvarovanej drážky obalu. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal zložiť a opätovne nasadiť.

flipove_pouzdro_oneplus
Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory, tlačidlá hlasitosti, zamykanie a nezakrýva ani micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) vstupy.

Originálne flipové puzdro je možné ohýbať určitými smermi, a tak sa z obalu dá rýchlo získať napr. stojan a sledovať videá alebo je možné ho ohnúť do polohy pre pohodlné telefonovanie.

Flipové puzdro je vyrobené z koženkového materiálu, a je tak odolnejšie voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.

flipove_pouzdro_oneplusloading

Komentáre ku Flipové puzdro pre OnePlus 3 (1+3)(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím