Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Redmi Note 2

#0599

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Redmi Note 2

Popis a parametre pre Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Redmi Note 2


nillkin-sparkle-xiaomi-redmi-note-2 
Elegantné flipové puzdro Nillkin Sparkle v mnohých farbách, presne padne pre model Xiaomi Redmi Note 2. Zadná časť puzdra Nillkin Sparkle je tvorená vymodelovanou plastovou časťou perfektne sediacou pre tento model. Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal odobrať a opätovne nasadiť.

Prechod k flipové časti puzdra pre XIaomi Redmi Note 2 je tvorený kĺbom koženého vzhľadu, ktorý je plynule napojený na prednú časť krytu chrániacu smartpohne. Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory  v zadnej časti telefónu, nezakrýva ani tlačidlá hlasitosti, zamykania a vstupy pre micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) sú tiež prístupné.

Flipové puzdro je vyrobené z veľmi tenkého materiálu pripomínajúci kožený vzhľad. Vizuálne vynikajúci na pohľad s jemnou štruktúrou na dotyk. Materiál je odolnejší voči vode, ovšak nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.
                        Dostupné farby: čierna, biela, zlatá, ružová
 

loading

Komentáre ku Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Redmi Note 2(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím