Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Mi4

#0794

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Mi4

Popis a parametre pre Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Mi4


nillkin-sparkle-xiaomi-redmi-mi4 

Elegantné flipové puzdro Nillkin Sparkle dostupné v čiernej farbe, presne padne pre model Xiaomi Mi4. Zadná časť puzdra Nillkin Sparkle je tvorená vymodelovanou plastovou časťou perfektne padnúcou pre tento model.

Puzdro tak nie je potrebné lepiť na zadnú časť telefónu, kedykoľvek tak existuje možnosť obal zložiť a opätovne nasadiť.

Prechod k flipovej časti puzdra pre Xiaomi Mi4 je tvorený kĺbom koženého vzhľadu, ktorý je plynule napojený na prednú časť krytu chrániaceho smartpohne. Obal obsahuje presné výrezy pre reproduktory hlavne v zadnej časti telefónu, nezakrýva ani tlačidlá hlasitosti, zamykanie a vstupy pre micro USB či Jack (otvor na slúchadlá) sú tiež prístupné.

Flipové puzdro je vyrobené z veľmi tenkého materiálu pripomínajúceho kožený vzhľad. Vizuálne vynikajúce na pohľad s jemnou štruktúrou na dotyk. Materiál je odolnejší voči vode, ale nezaručuje vodeodolnosť! Výborne chráni telefón pred pádom, prachom a nečistotami.     

Dostupné farby: len čierna

loading

Komentáre ku Flipové puzdro Nillkin pre Xiaomi Mi4(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím