Objednajte do 16:30 cez DHL – odošleme ešte dnes. Do uzávierky zostáva jen....

ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovládačom

#0803

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovládačom

Popis a parametre pre ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovládačom

ColorCross 008B si stačí len nasadiť a dostanete sa tak do úplne nového sveta – napríklad do vesmíru alebo na krásne miesto, o ktorom ste doteraz len snívali. S týmito okuliarmi rozhodne popustíte uzdu Vašim predstavám. Cenovo veľmi lákavý headset Vás zoznámi s prostredím virtuálnej reality. Budete s ním môcť hrať hry pre virtuálnu realitu (VR), pričom nielen na displeji telefónu, ale v 360° svete všade okolo vás. 

colorcross_008b

  • Ľahké a rýchlejšie vyberanie telefónu a chladenie
  • Tvrdené sklo, ktoré chráni oči pred nebezpečným žiarením
  • Kompatibilné s väčšinou typov smartphonov (od 4,7 do 6")
  • Možnosť napojenia slúchadiel
  • Korekcia pohľadu (IPD a dioptrická korekcia až 5 mm)
  • Vynikajúca úroveň komfortu vďaka nastaviteľnému popruhu
  • Desiatky dostupných VR aplikácií v obchode platformy Android a iOS
  • Ovládanie cez dodávaný Bluetooth ovládač
  • Progresívny „Googles sponge“ prispievajúci k minimalizovaniu otlačenín a zvýšeniu pohodlia


V jednoduchej bielej krabičke sa nachádzajú okuliare s ovládačom, manuálom, handričkou a mäkčenými nalepovacími mini vankúšikmi, ktoré sa nalepia na vyberací šuplík a vďaka tomu sa nezničí Váš mobilný telefón. Okuliare a ovládač sú zladené s krabičkou do bielej farby. Vďaka Bluetooth ovládaču sa do sveta hier a virtuálnej reality môžete položiť naplno.

Čo VR vlastne znamená?

VR alebo virtuálna realita je digitálny svet s trojrozmerným pohľadom. Oproti konvenčným 3D displejom Vás VR okuliare "uzamknú" do virtuálnej ríše. Pretože k Vám naozajstná realita neprenikne, tá virtuálna sa stáva jediným svetom pre vaše zmysly.

Kompatibilita

Okuliare a ovládač
 sú kompatibilné so všetkými mobilnými operačnými systémami. Do šuplíku môžete vložiť telefón s uhlopriečkou od 4 do 6 palcov. Aplikácií a hier je v obchodoch veľa, preto stačí do vyhľadávača v App Storu, Google Play alebo Windows Store napísať „VR“, stiahnete Vami vybranú aplikáciu/hru, a môžete sa do sveta virtuálnej reality položiť naplno.

colorcross_008b

Ako to vlastne funguje?

Ovládanie väčšiny aplikácií a hier funguje pomocou kombinácií otáčania hlavy a používania nízkofrekvenčného magnetu. Tvorca 3D okuliarov predstavil koncept pre virtuálnu realitu, ktorý využíva moderné technológie Vášho smartphonu. Jedná sa o 3D okuliare, ktoré v sebe obsahují šošovky pre zaostrenie a tiež priestor pre mobilný telefón. Ten potom vďaka gyroskopu prenáša pohyby vašej hlavy priamo do špeciálne upravených aplikácií, čo vytvára dojem virtuálnej reality.

Aplikácie ktoré sa oplatí vyskúšať

Crossy Road,
 táto známa hra sa dostala aj na pole Virtuálnej Reality, kde šlape ako hodinky. Hru ovládate pomocou otáčania hlavy a pohybom joysticku na ovládači. Vývojár si na tejto hre dal naozaj záležať, všetko je krásne doladené a funguje bez sebemenších zásekov.

colorcross_008b

Nemôže chýbať samozrejme najznámejšia hra pre VR, Roller Coaster. V obchodoch nájdete takýchto dráh veľa. Všetky sú rovnaké a líšia sa medzi nimi len rozmanitosťou rôznych oblúkov, zákrut a nečakaných prudkých, skoro kolmých koľajníc vedúcich k zemi.

colorcross_008b

Cardboard,
táto aplikácia je priamo od Googlu a naučí vás, ako správne používať VR okuliare a ovládač. Pri „tutoriále“ vás prevedie úžasnými ukážkami tvorenými z rôznych geometrických útvarov, ktoré následne vytvoria zaujímavé objekty.

colorcross_008b


loading

Komentáre ku ColorCross VR BOX 2.0 (008B) s ovládačom(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím