1More MK801 (ZBW4321RT)

#0930

Predaj tohoto produktu je v túto chvíľu ukončený. Môžeme Vám však ponúknuť niekoľko alternatív.

close
Obrázky tovaru
1More MK801 (ZBW4321RT)

Popis a parametre pre 1More MK801 (ZBW4321RT)

Slúchadlá 1More MK801 predchádzajú priemyslové štandardy vďaka dômyselnému spracovaniu, jedinečnej funkčnosti a inteligetnému ovládaniu. Pri návrhu slúchadiel 1More sa spolupracovalo s medzinárodne uznávaným producentom Luca Bignardi.

1more_mk801

Vynikajúci zvuk zaručí použitie inovatívnych membrán PEEK (Poly-Ether-Ether-Ketone), ktoré budú zabraňovať vzniku parazitárnych rezonancí a nežiadúcich odrazov, čo vedie k následnému zlepšeniu skreslenia zvuku a obohatenia bás.

1more_mk801

Patentovaná trojvstvová štruktúra s membránou je vyrobená z leteckého kvalitného kovu, zaručuje výrazne kvalitnejšie basy a perfektne vyvážené stredy. Pre Vaše pohodlie ide ušnými pohármi otačať v štyroch smeroch a je možné ich prispôsobiť tak, aby Vám dokonale sedeli na ušiach a zaistili zvukovú izoláciu, takže hudbu budete dobre počuť aj v hlučných dopravných prostredkoch. Práve vďaka tomu a ich dobrej skladnosti sú ideálnym spoločníkom na cesty.

Špecifikácie:
  • Farba: Červená, Čierna
  • Dĺžka káblu: 1,2 m
  • Konektor: 3,5 mm 
  • Káblové Materiály: Smaltonová meď omotaná kevlarovými vláknami
  • Frekvenčný rozsah: 20-20,000 Hz
  • Citlivosť: 107 dB
  • Impedancia: 32 Ω
  • Menovitý výkon: 5 mW
  • Hmotnosť: 235 g
1more_mk801 

Ovládacie prvky na kábli sú kompatibilné so zariadeniami Apple iOS a Android, čo Vám umožní pohodlne ovládať hlasitosť, prepínať skladby alebo prijímať hovory vďaka vstavanému mikrofónu.

1more_mk801

Kábel sa skladá zo smaltovanej medi omotaný kevlarovými vláknami ktoré výrazne zvýšia odolnosť a pevnosť v ťahu. Povrch káblu je obalený TPE pre vyššiu mäkkosť a pohodlie.

1more_mk801


loading

loading

Komentáre ku 1More MK801 (ZBW4321RT)(odpovedáte na: )
Napíšte komentár
Nikto ešte nenapísal komentár k tomuto tovaru.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Zaregistrujte sa k odberu nášho newsletteru a nič vám neunikne - zľavy, nové telefóny, súťaže, zaujímavosti a oveľa viac.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Viac informácií Súhlasím